Montaż Blach, Blachodachówek


Twój trwały dach!

Celem firmy Baliczek Trockenbau jest zapewnienie pokryć dachowych o wysokiej jakości i trwałości w bardzo konkurencyjnej cenie.

 

Realizujemy kompletny montaż pokryć dachowych począwszy od pomiarów, dostawy materiałów, aż po budowę więźby dachowej i krycie blachą.

 

Dokładamy starań, aby wszystkie czynności związane z transportem i montażem spoczywał na naszych barkach dzięki czemu zaoszczędzą Państwo swój cenny czas.

 

Działamy głównie na terenie Małopolski:

Kraków, Myślenice, Wadowice, Sucha Beskidzka, Rabka-Zdrój, Nowy Targ, Mszana Dolna, Limanowa, Nowy Sącz,

 

Naszym Klientom oferujemy tylko wysokiej jakości, szwedzkie blachy dachowe Bratex. Szwedzki koncern jest światowym liderem w produkcji stali wysokowytrzymałej. Jakość surowców dla blach Bratex została potwierdzona przez wiele instytucji certyfikujących.

 

30 lat gwarancji

Pokrycia dachowe Bratex Dachy to prestiż i elegancja ale przede wszystkim długa żywotność o czym świadczy nawet 30-letni okres gwarancji.

 

Blachodachówka

 

Blacha trapezowa

Akcesoria dachowe

 

Rynny

System Struga wytwarzany jest tylko ze szwedzkiej blachy stalowej Prelaq RWS produkcji SSAB. Szwedzki koncern jest światowym liderem w produkcji stali wysokowytrzymałej.
Niezaprzeczalną zaletą blachy Prelaq RWS jest gruba warstwa cynku, nawet 300g/m2 obustronnie, która jest pancerzem chroniącym rdzeń stalowy przed rdzą, szczególnie w miejscach cięć i zarysowań.

 rynny - pobierz katalog