Drewniane altany ogrodowe


Realizujemy projekty, budowę oraz montaż z branży: Architektura ogrodowa.

W praktyce zdecydowanie najczęściej spotykane są altany drewniane. Nie ma się co temu dziwić – drewno jest surowcem naturalnym, który prezentuje się bardzo atrakcyjnie i pasuje na dobrą sprawę do każdego ogrodu.

 

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz altan ogrodowych:

Specjalizujemy się w budowie zarówno altan otwartych jak i zamkniętych. Zajmiemy się rówież kompleksowym montażem wraz z przygotowaniem odpowiedniego podłoża. W przypadku budowli o mniejszych rozmiarach stanąć one mogą bezpośrednio na ziemi, jeżeli natomiast są większe, muszą zostać osadzone na fundamentowych stopach. Podłoga w altanie wykonana może być z równych materiałów, na przykład z betonu, kamienia lub drewna.

 

 

Altany ogrodowe drewniano-murowane


O ile w ogrodach najczęściej obecne są altany wykonane z drewna, o tyle na uwadze należy mieć to, że nie tylko z takich materiałów się je robi. Nasza firma oferuje również altany murowane lub altany drewniano-murowane, podzielone na część drewnianą (część wypoczynkowa, ze stołem i ławami) oraz część murowaną z kominem. Możliwe jest dodatkowe zaplecze na skład drewna czy narzędzia ogrodowe, wszystko zadaszone.

 

Tego rodzaju altany wykonywane są zazwyczaj na indywidualne zamówienie klientów.

Altana ogrodowa nie wymaga zezwolenia na budowę.

 

Nasze realizacje charakteryzują się rzetelnością wykonania i trwałością.

Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia oraz konkurencyjne ceny.

 

Zapraszam do kontaktu, służymy fachową poradą.